KONST / Litografier / Färglitografi 11482527

nr 1148 2527

Rune Söderqvist

(1935-2014), Sverige

Färglitografi, Three-Way 4, signerad och numrerad 29/100, motivet: 66x90

Rune Söderqvist, svensk bildkonstnär född 1935, död 2014.

Utrop:

500 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:24:02

Rune Söderqvist

Läs mer om Rune Söderqvist